top of page
zeytinyag_tadim.jpeg

ZEYTİNYAĞI TADIM ATÖLYESİ

Yeni atölye tarihi açıklanacaktır.

HEMEN KAYIT OL

Zeytinlik Bodrum'un sahibi Zeytinyağı Tadım Panelisti Mustafa Aksakal’ın anlatımı ile gerçekleşecek olan etkinlik, zeytinyağı nasıl tadılır, iyi zeytinyağını anlamak için nelere dikkat edilir, iyi ve kötü zeytinyağı örnekleri gibi konu başlıkları içermektedir.

 

Yaklaşık 2 saat süren etkinlikte bu senenin ödül kazanan zeytinyağı da dahil toplam 7 yağ tadılacaktır. Arzu edenler etkinlik sonrasında HerbaFarm Cafe’nin bu yılın ödüllü zeytinyağı ile hazırladığı 5 mezeli ve taş fırınlı akşam yemeğine katılabilir.
 

Bu etkinliğe katılacaksanız o gün parfüm kullanmamanız ve etkinliğe gelirken tok olmanız gerekmektedir. Böylece tadımı daha iyi deneyimlemiş olacaksınız.

Image by Nazar Hrabovyi

Eğitmen

mustafa_aksakal_edited.jpg

Zeytinyağı Tadım Panelisti Mustafa Aksakal

Zeytinyağına merakı 2013 yılında Zeytindostu Derneği’nin düzenlediği bir eğitime katılarak başladı. O günden sonra çeşitli Zeytinyağı eğitimlerine katılarak bu konuda bilgisini geliştirdi. 2016 yılında yılında ONAOO’nun düzenlediği bir eğitimle Uluslararası Zeytin Konseyi (IOC) onaylı Sertifikalı Tadım Eğitimi alarak Zeytindostu Derneği ve Muğla Ticaret Borsasının ortaklaşa yürüttüğü çalışmayla Muğla’da kurulan Zeytinyağı Tadım Paneline katıldı. 


Türkiye’nin ilk Zeytinyağı Tadım Butiği olan Zeytinlik The Olive Grove ’u (Zeytinlik Bodrum) açtı. Çalışmalarına Zeytindostu Derneği'nin, özellikle Muğla bölgesindeki faaliyetlerinde eğitimler vererek ve Muğla Tadım panelinde panelist olarak devam etmektedir.

Atölye Bedeli: 500 TL - KDV dahil

SATIN AL

Akşam Yemeği Bedeli:

340 TL - KDV dahil

(İçecekler hariçtir.)

Zeytinyağı Tadım Atölyesi Kayıt ve Ödeme

Zeytinyağı Tadım Atölyesi'ne katılmak için yukarıdaki KAYIT OL butonuna tıklayarak kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

Atölye ve akşam yemeği bedellerinin ödemesi, etkinlik sırasında elden yapılabilir.

HerbaFarm Akademi, gerektirdiği koşullarda atölye programında değişiklik yapma, erteleme ya da iptal etme, eğitimcileri değiştirme hakkını saklı tutar.

Tüm Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçin 

Sorularınız için info@herbafarm.com.tr  adresine mail yollayabilir ya da 05322333060 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

zeytinyag_tadim_3.jpeg
bottom of page