top of page
HerbaFarm Akademi NAHA Level 1 Sertifikalı Aromaterapist Eğitimi

NAHA LEVEL 1 SERTİFİKALI

 AROMATERAPİST EĞİTİMİ 

ONLINE

LEVEL 1 EĞİTİMİ FİYAT - 20.000 TL 

LEVEL 2 EĞİTİMİ FİYAT - 20.000 TL 

LEVEL 1 ve LEVEL 2 EĞİTİMİ AVANTAJLI FİYAT - 35.000 TL

LEVEL 1 + LEVEL 2 + LEVEL 3 EĞİTİMİ AVANTAJLI FİYAT - 50.000 TL

Eğitim, 12 modül teorik ders ve uygulama videolarından oluşmaktadır. Eğitim paketi satın alındıktan sonra videolar 4 hafta süreyle izlemeye açık kalacaktır.

Aromaterapi, bitkilerin yaprağı, çiçeği, kökü, tohumu gibi çeşitli bölümlerinden elde edilen uçucu yağlar ile fiziksel, duygusal ve zihinsel iyileşmeyi sağlayan tamamlayıcı bir tedavi yöntemidir.

Merkezi ABD’de bulunan NAHA (The National Association for Holistic Aromatherapy); Aromaterapi Eğitimi’ne dünya çapında standart getirmeyi amaç edinmiş, binlerce üyesi olan bir dernektir. HerbaFarm Akademi, NAHA Sertifikalı Aromaterapi Eğitimi vermeye yetkili okuldur.

 

NAHA Level 1 Sertifikalı Aromaterapist Eğitimi’nde, NAHA aromaterapi eğitim standardına uygun eğitim konuları katılımcılara aktarılmaktadır. HerbaFarm Akademi, Uzm. Eczacı Meltem Kurtsan liderliğinde, Farmakognost Prof. Dr. Bilge Şener, Tıp Tarihi Uzmanı Prof. Dr. Ayten Altıntaş, Dr. Kıvılcım Kayabalı, Kimyager Sevda Doğan ve Aromaterapist Ali Karatay Karayalçın’dan oluşan uzman eğitmen kadrosunun sunumları ile hazırlanan online eğitimi Aromaterapist adayları ile buluşturmaktadır.

Kimler Katılabilir

Uluslararası NAHA Level 1 Sertifikalı Aromaterapist olmak isteyen tüm katılımcılar kayıt olabilirler. Temel eğitim şartı aranmamaktadır.

Eğitim Kitabı

Level 1 eğitim kitabı, online eğitim platformundan e-kitap formatında (basılamaz pdf) bilgisayara indirilebilmektedir. Eğitim kayıt ücretine dahildir. 
 
Basılı eğitim kitabı ise, isteğe bağlı olarak aşağıdaki SATIN AL linkinden sipariş verilebilir.

 

NAHA Level 1 Sertifikalı Profesyonel Aromaterapist Eğitimi'nde katılımcıların sorumlu olduğu tüm konular eğitim kitabında yer almaktadır. Eğitim sırasında anlatılan sunumlar ayrıca paylaşılmayacaktır.

Eğitim Kiti

Eğitim kiti, katılımcıların eğitimde profilleri verilen 24 adet uçucu yağ ile deneme ürünlerini yapabilmesi için gereken malzemeleri içerir.

 

Bu kitteki malzemeler ile min. 5 adet aromaterapi ürününün üretimi yapılması beklenmektedir.

 

Eğitim kiti isteğe bağlı olup, www.herbafarm.com.tr adresinden sipariş verilebilir.

 

Eğitim Kit İçeriği: 1 adet roll-on şişe, 1 adet sprey şişe, 1 adet damlalıklı şişe, 1 adet kapaklı cam şişe, 1 adet krem kavanozu, 2 adet pastör pipeti, 1 adet koklama çubuğu, 24 adet koklama şeridi, 1 şişe sabit yağ

 

24 Uçucu Yağ: Akgünlük (5ml), Ardıç (5ml), Biberiye (5ml), Çay ağacı (5ml), Defne (5ml), Greyfurt (5ml), Itır (5ml), Lavanta (5ml), Limon (5ml), Limon çimi (5ml), Mandalina (5ml), Misk Adaçayı (5ml), Nane (5ml), Okaliptus globulus (5ml), Ölmez çiçek (1ml), Paçuli (5ml), Portakal (5ml), Rezene (5ml), Rumi Papatya (1ml), Sarı çam (5ml), Servi (5ml), Vetiver (5ml), Ylang Ylang (5ml), Zencefil (5ml)

Sertifikasyon Süreci

Eğitim ders videolarının tamamlanması sonrasında, katılımcıların üç ay içerisinde beş adet vaka çalışması hazırlayarak, HerbaFarm Akademi'ye e-posta ile rapor formatında sunmaları gerekmektedir. Vaka çalışmalarının nasıl hazırlanması gerektiği eğitimde detaylı olarak anlatılmaktadır.

 

Vaka çalışmaları HerbaFarm Akademi tarafından değerlendirildikten ve başarılı bulunduktan sonra katılımcılara sınav soruları e-posta ile iletilecek ve cevapların 2 gün içerisinde gönderilmesi beklenecektir. 

 

Tüm bu aşamalar tamamlandıktan sonra, NAHA Level 1 Sertifikalı Aromaterapist Eğitimi'nin tamamlandığını gösteren Katılım Belgesi dijital formatta (PDF) e-posta ile iletilecektir.

 

NAHA üyelik işlemleri, NAHA’nın web sitesinden gerçekleştirilmektedir. NAHA yıllık üyelik bedeli, 2023 yılı için 75 USD'dır. Katılımcılar, HerbaFarm Akademi Katılım Belgesi'ni, NAHA web sitesine yükleyerek uluslararası geçerliliği olan NAHA Level 1 Aromaterapist Sertifikasını alabileceklerdir. NAHA Sertifikasyon süreci hakkında detaylı bilgi eğitimde verilmektedir. 

Level 1 & Level 2 eğitim paket fiyatından yararlanarak kayıt yapan öğrencilerimiz; Level 1 eğitimi sonrası, Level 2 eğitimine devam edebilirler. Eğitim ödevlerinin tamamı, tercihe bağlı olarak (Level 1 için 5 vaka çalışması ve Level 2 için 5 vaka çalışması & araştırma yazısı) Level 2 eğitimi sonrası teslim edilebilir. Level 2 eğitimini tamamlayan katılımcılar, doğrudan NAHA Level 2 üyeliği ve sertifikası için www.naha.org web sitesinden üyelik başvurusu yapabilirler. Ayrıca Level 1 üyelik başvurusu yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

Eğitim İçeriği

Prof. Dr. Ayten Altıntaş, Tıp Tarihi Uzmanı

 • Aromaterapinin Geçmişini Anlamak

 • Kokunun Serüveni, Güzel Koku Ticareti

 • Uçucu ve Sabit Yağların Tarihçesi

 • Osmanlı Tıbbında ve Saraylarında Güzel Koku

 • Aromaterapide Hipokrat ve Galen Ekolleri

 • Modern Aromaterapinin Doğuşu ve Gelişmesi

​Prof. Dr. Bilge Şener, Farmakognost

 • Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Dünyası

 • Bitki Sistematiği

 • Bitkiler İçerisindeki Uçucu Yağların Biyolojik Rolleri

 • Ekstraksiyon Yöntemleri

​Uzm. Ecz. Meltem Kurtsan, NAHA Bölge Direktörü

 

 • Uçucu Yağlar Hakkında Temel Bilgiler

 • Uçucu Yağların Kalitesi

 • Uçucu Yağlarda Güvenlik

 • 24 uçucu yağ profili: Akgünlük, Ardıç, Biberiye, Çay ağacı, Defne, Greyfurt, Itır, Lavanta, Limon, Limon çimi, Mandalina, Misk Adaçayı, Nane, Okaliptus globulus, Ölmez çiçek, Paçuli, Portakal, Rezene, Rumi Papatya, Sarı çam, Servi, Vetiver, Ylang Ylang, Zencefil

 • Hidrosoller, Sabit-Maserasyon Yağlar, Aromaterapide Kullanılan Diğer Bazlar

Dr. Kıvılcım Kayabalı, NöroAkademi Kurucusu

 • Aromaterapi ve Fizyolojimiz

 • Olfaktör Sistem

 • Limbik Sistem, HPA Aksı

 • Stres Yönetiminde Aromaterapi

 • Deri

 • Solunum Sistemi

 • Dolaşım Sistemi

 • Sindirim Sistemi

 • Kadın Sağlığı

 • Kas-İskelet Sistemi

Kimyager Sevda Doğan

 

 • Uçucu Yağların Kimyası: Mono ve Seskipertenler, Alkoller, Esterler, Aldehitler, Ketonlar, Fenoller, Fenilpropanoidler, Oksitler, Laktonlar, Furanokumarinler

 • Aromaterapi Temelli İş Kurmak

 • Aromaterapi Ürünleri Geliştirmek ve Piyasaya Sunmak

 • Türkiye’de Yasal Gereklilikler/Aromaterapi Dernekleri

Aromaterapist Ali Karatay Karayalçın

 • Aromaterapide Konsültasyon Metodu

 • Vaka Çalışması Örnekleri

 • Karışım Faktörleri

 • Aromaterapötik Ürün Geliştirme

 • Örnek Aromaterapi Ürünleri Üretimi (Koklama çubuğu, Cilt bakım yağı, Aromatik sprey, Merhem, Roll on)

 • NAHA Sertifikası Başvurusu

HerbaFarm Akademi Dr. Kıvılcım Kayabalı
HerbaFarm Akademi NAHA Level 1 Sertifikalı Aromaterapist Eğitimi

Eğitmenler

HerbaFarm Akademi Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Eğitimi Uzm. Ecz. Meltem Kurtsan

Uzm. Ecz. Meltem Kurtsan

Eczacılık eğitimini İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde tamamladı. 1980’li yıllarda çalışmaya başladığı Türkiye’nin ilk Bitkisel Ürünler Yaratıcısı Otacı – Kurtsan Şirketler Grubu’nda Ar-Ge, Üretim, Kalite Kontrol Bölümleri’ndeki görevlerinden sonra; 2004 – 2013 yılları arasında grubun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüttü.

1997- 1999 yılları arasında ABD – Harvard Üniversitesi’nde – OPM Programı’nı bitirdi. Aynı yıl Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF) Geleceğin Global Lideri seçildi.

2002’de faaliyete geçen Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER) Kurucu Başkanı’dır.

 

Eğitimine 2009-2010 yıllarında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi Ana Bilim Dalı’nda  Fitoterapi  Yüksek Lisans Programı ile devam etti.

 

2017 yılında Bezmialem Üniversitesi ve Aromaterapi Derneği’nin birlikte düzenlediği Klinik Aromaterapi Eğitimi’ne katıldı.

 

2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sertifikalı Homeopati Eğitimi’ne katıldı.

 

2019 yılı itibariyle Amerika Aromaterapi Derneği NAHA’nın (National Association for Holistic Aromatherapy) bölge direktörü seçildi.

 

Bodrum’da HerbaFarm Akademi adını verdiği çiftliğinde organik yaşam ve sağlıklı beslenme konularında araştırmalar yapmakta, doğal ürünler ve tıbbi bitkiler yetiştirmekte ve doğal kozmetikler, aromaterapi, doğal yaşam ve ekoloji gibi konularda eğitimler düzenlemektedir.

HerbaFarm Akademi Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Eğitimi Farmakognost Prof. Dr. Bilge Şener

Farmakognost Prof. Dr. Bilge Şener

 

Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olan Prof. Dr. Bilge Şener, yine Ankara Üniversitesi’nde Farmakognozi alanında Doktor ünvanını almıştır.

1987 yılında Profesör olan Prof. Şener, Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi Anabilim Dalı Kurucusudur; Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi Anabilim Dalı Başkanlığı ve Eczacılık Fakültesi Dekanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Ulusal ve uluslararası bilimsel organizasyon ve komisyonların başkanlık ve üyeliklerini, Avrupa Farmakopesi Türkiye Delegasyonu, Sağlık Bakanlığı İlaç Ruhsatlandırma ve Bilimsel Danışma Komisyonları Üyeliği görevlerini de ifa etmiştir.

 

Prof. Dr. Bilge Şener, 1986-1988 yılları arasında misafir öğretim üyesi olarak ABD – The Pennsylvania State University- Kimya Bölümünde araştırmalar yapmıştır.

Biyoaktif doğal bileşiklerin tespiti ve doğal madde kimyası ile ilgili konularda ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanmış makaleleri, derlemeleri, ulusal ve uluslararası kuruluşların desteklediği projeleri, kongre bildirileri bulunmaktadır.

Çok sayıda kitap, kitap bölümü ve makaleleri bulunan Prof. Dr. Bilge Şener, ulusal ve uluslararası konferans ve kongrelerde yer almıştır.

Prof. Dr. Bilge Şener, halen International Center for Chemical and Biological Sciences-University of Karachi ’ de doktora programlarına katkı sağlamaya devam etmektedir.

HerbaFarm Akademi Prof. Dr. Ayten Altıntaş

Prof. Dr. Ayten Altıntaş

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olan ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalında görev alan Prof. Dr. Altıntaş, Medipol Üniversitesi’nde Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Sadece gül konusunda 40’ın üzerinde makalesi, yedi Türkçe, bir İngilizce kitabı bulunmaktadır.


Prof. Dr. Altıntaş, bir Tıp Tarihçisi olarak Osmanlı Tıbbı hakkında yaptığı araştırmalar sırasında gülün tedavi edici ve şifa verici özellikleriyle tanışarak, çalışmalarını bu doğrultuda ilerletmiştir. Birçok firmaya daha iyi bir gül suyu ve gülden elde edilebilecek ürünler konusunda çeşitli danışmanlıklar vermiş; Isparta gülünün önemini yurt içi ve yurt dışında duyurmuştur. Daha sonra faydasına ve şifasına çok inandığı bu ürünleri kendi bahçesinden çıkan güllerle üretmeye başlamıştır.


Prof. Dr. Altıntaş’ın hedefi, geleneksel tıptaki kadim bilgileri kullanarak ürettiği ve bir benzeri olmadığını bildiği bu şifalı ürünün tüm dünyada hak ettiği yere gelmesi ve diğer üreticilere yol açmasıdır.

HerbaFarm Akademi Dr. Kıvılcım Kayabalı

Dr. Kıvılcım Kayabalı

Dr. Kıvılcım Kayabalı, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Bakırköy Devlet Hastanesi kadrosunda hekim olarak hizmet verdikten sonra ilaç sektöründe farklı pozisyonlarda görev aldı.

1999 yılında ilaç ve sağlık sektörüne danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren PTMS (Pharma Tailor Made Services) firmasını kurdu. PTMS, hekimlere, eczacılara ve ilaç sektörüne yönelik çok sayıda konferans, eğitim programı, dijital proje ve kampanya gerçekleştirdi.

Dr. Kıvılcım Kayabalı, 2012 yılından itibaren dünyanın ilk nöromarketing firmasının Türkiye temsilcisi ve akredite eğitmeni ve Nöromarketing Business and Science Association üyesi oldu. Nörobilim ve pazarlamayı buluşturan ‘neuroromap’ modelini aktaran workshop’lar düzenledi.

2018’de Bezmialem Üniversitesi’nde düzenlenen Klinik Aromaterapi Eğitimi’ni, 2019 yılında Sağlık Bakanlığı’nın düzenlediği hipnoz eğitimini tamamladı, Fonksiyonel Tıp Akademisi eğitimlerine katıldı. 2010 yılından itibaren hekimlere yönelik eğitim programları düzenleyen Dr. Kayabalı Prof. Dr. Suat Gezgin’in editörlüğünde 2020 yılında yayınlanan ‘Sağlık İletişimden Geçer’ kitabında ‘Hekim Hasta İlişkilerinde Nörobilim’ bölümünü yazdı.

Dr. Kıvılcım Kayabalı Bilgi Üniversitesi YGM ve Hamburg Media School’un eğitmenidir, birçok farklı sektöre Nörobilim ve İkna, Nörobilim ile Zihinsel Dönüşüm başlıklı eğitimler vermektedir. 2018 yılından itibaren HerbaFarm Akademi’nin düzenlediği programlarda eğitmen olarak katkı sunmaktadır.

HerbaFarm Akademi Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Eğitimi Kimyager Sevda Doğan

Kimyager Sevda Doğan

Notre Dame de Sion Fransız Kız Lisesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Lisans Bölümü mezunudur. Harvard Business School ve George Washington Üniversiteleri’nden Liderlik, Yalın Üretim, Proje ve Kaynak Yönetimi konularında uzmanlık sertifikalarına sahiptir.

 

Üniversiteden mezun olduktan sonra  5 yıl Roche İlaç Fabrikası Kalite Kontrol Laboratuvarları’nda çalışmış, daha sonra 23 yıl boyunca Novartis ve Sandoz’da  sırasıyla Kalite Kontrol, Kalite Güvencesi, Üretim, Fabrika Yönetimi, Yeni Fabrika kurulumu Proje Yöneticiliği, Teknik Operasyonlar Direktörlüğü gibi üst düzey yönetici pozisyonlarda görev almış ve 2013 yılında Abdi İbrahim Teknik Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda kurumsal hayattan ayrılarak emekli olmuştur.

 

2014 yılından itibaren Eliksir İlaç, Gıda, Sağlık, Kozmetik Ürünleri ve Danışmanlık Firması’nın kurucu ortağı ve Genel Müdürü olarak görev yapmakta olup ilaç, gıda takviyeleri ve kozmetik sektörlerine tesis kurulumu, formülasyon, kalite sistemleri, GMP ve ISO standartları konularında anahtar teslim proje yönetimi ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

2014 yılından itibaren Doğal Kozmetik ve Aromaterapi ile ilgilenmekte olup Bezmialem Üniversitesi başta olmak üzere, The Essential Oil Institute, AromaHead Institute ve Tisserand Institute sertifika programlarına katılmış olup International NAHA (National Association for Holistic Aromatherapy) sertifikasına sahiptir.

 

Ayrıca Formula Botanica ve International College of Holistic Studies ve Chemists Corner Doğal Kozmetik Formülasyonu, Organik Cilt Ürünleri ve Anti-Ageing Kozmetik konularında sertifikalara sahiptir.

HerbaFarm Akademi Aromaterapist Ali Karatay Karayalçın

Aromaterapist Ali Karatay Karayalçın

İç Mimarlık eğitimini Haliç Üniversitesi'nde tamamladı. Aile şirketi Kurtsan İlaçları'nda İş Geliştirme Departmanı'nda beş yıl çalıştıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı yaptı.

 

2012 yılında New York, Amerika'da Enerji Yönetimi Yüksek Lisansı'nı tamamladı. Daha sonra New York Institute of Aromatheraphy kurumunda eğitim alarak sertifikalı Aromaterapist oldu.

Ali Karatay Karayalçın, 2018 yılında, Balıkesir Çiftçi Eğitim Merkezi'nde düzenlenen Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Kursu'nu tamamlayarak sertifikalı yetiştirici olmuştur.

Sıkça Sorulan Sorular

NAHA Üyeliğinin Avantajları

Dünya çapında geçerli NAHA Aromaterapist sertifikasına sahip olma,  NAHA’nın oluşturduğu eğitim standartlarına uygun eğitimleri tamamlayarak aromaterapi konusunda uzmanlaşma, dünyada aynı standartta eğitimi tamamlamış binlerce aromaterapistin üye olduğu ağa dahil olma, NAHA’nın düzenlediği webinarlara ve üyelere özel tanımlanan fırsatlar ile aromaterapi kongre/seminer/gezi/fuar etkinliklerine katılma, üyelere özel hazırlanan NAHA e-journal ve kitapçıklar ile aromaterapi alanında dünyadaki güncel gelişmeler ve yapılan ar-ge çalışmalarından haberdar olma, aromaterapi temelli iş kurma, doğal kozmetik ürünleri geliştirme, kendi markasını yaratmak isteyen girişimcilere doğru, etkin ve güvenilir bilgilere erişim imkanı.

NAHA Üyeliğinin Devamlılığı

NAHA Aromaterapist sertifikasının geçerliliğini koruması için üyeliğin her yıl yenilenmesi gerekmektedir. NAHA üyeliğinin devamlılığı, NAHA onaylı sertifika alındıktan sonra izleyen yıl içerisinde, akredite bir kuruluştan 5 eğitim kredisi (CEs) toplanmasına bağlıdır. Kredili eğitimler HerbaFarm Akademi tarafından verilmektedir*. Ayrıca bu krediler naha.org sitesinde yayınlanan ücretsiz webinarlara, konferanslara katılarak, NAHA journal'a makale yazarak da toplanabilmektedir.

https://naha.org/store/category/naha_recordings_link 

Level 2 eğitimini tamamlayan katılımcılar, doğrudan NAHA Level 2 üyeliği ve sertifikası için www.naha.org web sitesinden üyelik başvurusu yapabilirler. Ayrıca Level 1 üyelik başvurusu yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

* Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Eğitimi 2 kredi; Aromaterapi Yağları ile Şifalı Parfüm, Yaz İçin Aromaterapi, Ayurvedik Aromaterapi, Çocuklar için Aromaterapi, Saç Sağlığı için Aromaterapi, Hayvanlarda Aromaterapi Eğitimleri 1’er kredidir.​

Online Eğitim Bedeli:

20.000 TL - KDV Dahil

Eğitim Kiti Bedeli:
3.900 TL - KDV Dahil

* Eğitim kitabı, sadece eğitim katılımcılarına satılmaktadır.

Eğitim Kitabı Bedeli*:
3.000 TL - KDV Dahil

NAHA Level 1 Sertifikalı Aromaterapist Eğitimi Kayıt ve Ödeme

NAHA Level 1 Sertifikalı Aromaterapist Eğitim ödemesi, yukarıdaki SATIN AL butonuna tıklanarak açılan sayfadan kredi kartı ile veya aşağıda yer alan banka hesap numarasına havale/eft ile gerçekleştirilebilir.  Kurumsal fatura isteyen katılımcıların fatura bilgilerini kayıt olurken iletmeleri gerekmektedir. 

 

Banka Hesap Bilgisi

Hesap Sahibi: MK Danışmanlık Eğitim Tıbbi Ürünler Ltd Şti

Garanti Bankası Yalıkavak Şubesi

TL IBAN No: TR77 0006 2001 1950 0006 2978 75

 

Eğitim, teorik ders ve uygulama videolarından oluşmaktadır; 12 modüldür. Eğitim videoları, eğitimin satın alındığı tarihten itibaren 4 hafta süre ile izlemeye açık olacaktır. Bu sürenin sonunda, videolara erişim sistem tarafından otomatik olarak kapatılmaktadır.

 

Eğitimi tamamlayan katılımcılar ile canlı oturum gerçekleştirilecektir. Katılımcılar, tanışma ve eğitime ilişkin tüm sorularını canlı oturumda eğitmenlerimize yöneltme imkanı bulabileceklerdir. Canlı oturum tarih ve saati, HerbaFarm Akademi tarafından belirlenerek katılımcılara iletilecektir.

HerbaFarm Akademi, bu eğitimi NAHA standartlarına uygun şekilde düzenlemeyi taahhüt eder. Gerektirdiği koşullarda eğitim programında değişiklik yapma, eğitimi erteleme ya da iptal etme, eğitimcileri değiştirme hakkını saklı tutar.

Tüm Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçin 

Sorularınız için info@herbafarm.com.tr adresine e-posta yollayabilir ya da 05301769986 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

HerbaFarm Akademi NAHA Level 1 Sertifikalı Aromaterapist Eğitimi
bottom of page