top of page

WELLNESS OTEL DANIŞMANLIĞI

İşi uzmanından öğrenin.

HerbaFarm Akademi, ulusal ve uluslararası "wellness" otellere, tıbbi ve aromatik bitkiler, aromaterapi, fitoterapi konularında yeni konsept geliştirme danışmanlık hizmetleri verir. Otelin konseptine uyumlu doğal ve bitkisel içerikli kozmetik ürünleri tasarlar ve üretir.

JOALI BEING, AKTAR - HERBOLOGY CENTER

HerbaFarm Akademi olarak, doğanın cömert armağanlarıyla yeniden bağlantı kurarak beden, zihin ve ruh için mutlak bir tatmin yaratan, doğayı sarmalayan, türünün tek örneği wellbeing resort Joali Being ekibinin bir parçası olmanın mutluluğunu paylaşıyoruz.  

 

Maldivler’de, eşsiz bir adada konumlanmış olan Joali Being; modern dünya insanının karşılaştığı sağlık sorunlarının üstesinden doğal yöntemler ile gelmeyi amaçlayan “Joali Being Four Pillars” konseptini konukları ile buluşturuyor. Zihin, cilt, mikrobiyom ve enerji felsefesini temel alan, son derece kişiselleştirilmiş programları ile kendini keşfetme ve yenilenme yolculuğuna çıkmak isteyen herkes için hazırlanmış olan bu özel tesis 15 Kasım itibariyle misafirlerini ağırlamaya başladı.

HerbaFarm Akademi, şifalı bitkilerin gücünü kullanarak, geleneksel sağlık mirasından ilham alan bitkibilim merkezi Aktar - Herbology Center'ın kurulumunu üstlendi. 

Şifalı bitki kullanımı konusundaki uzmanlığıyla, doğal ilaç, tıbbi çay ve aromaterapi yöntemlerini harmanlayarak Aktar’a özel reçeteler ve workshop programları hazırladı. HerbaFarm Akademi tarafından eğitilen uzman Herbalist eşliğinde sunulacak programlarda konuklar, doğal hammaddeler ile cilt bakımı, saç bakımı, doğal parfüm, vücut bakımı ve güneş ürünleri gibi doğal kozmetik ürünleri hazırlamayı deneyimleyecekler. Ayrıca naturopatlar, terapistler, beslenme uzmanlarının kişiye özel olarak tasarladıkları reçeteleri günlük programlar doğrultusunda Aktar’da hazırlatarak şifalanabilecekler.

Spa ve Sağlıklı Yaşam
bottom of page