top of page
Bahçedeki çocuklar

ÇOCUKLAR İÇİN

BAHÇIVANLIK EĞİTİMİ

18 Haziran 2023

HerbaFarm Akademi - Bodrum

18 Haziran Pazar / Saat: 10:00-12:00 arasında HerbaFarm Akademi - Bodrum'da gerçekleştirilecektir. 

8 yaşından küçükler ebeveynleri ile eğitime katılabilirler.

Doğada vakit geçirmek isteyen minik elleri HerbaFarm Ekolojik Çiftliği’mize bekliyoruz. 

Çocuklar için Bahçıvanlık Eğitimi’nde, sebze ve meyvelerin bahçeden soframıza nasıl geldiğini öğrenecek; HerbaFarm Şifalı Bitkiler Bahçesi’nde yetişen tıbbi & aromatik bitkileri tanıyacak; tohum ve fide dikimi gerçekleştireceğiz. Her çocuğumuz kendi ektiği saksısını evine götürerek bitki bakımına devam edebilecektir.    

Birlikte Bahçe

Eğitmenler

HerbaFarm Akademi Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Eğitimi Uzm. Ecz. Meltem Kurtsan

Uzm. Ecz. Meltem Kurtsan

Eczacılık eğitimini İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde tamamladı. 1980’li yıllarda çalışmaya başladığı Türkiye’nin ilk Bitkisel Ürünler Yaratıcısı Otacı – Kurtsan Şirketler Grubu’nda Ar-Ge, Üretim, Kalite Kontrol Bölümleri’ndeki görevlerinden sonra; 2004 – 2013 yılları arasında grubun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüttü.

1997- 1999 yılları arasında ABD – Harvard Üniversitesi’nde – OPM Programı’nı bitirdi. Aynı yıl Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF) Geleceğin Global Lideri seçildi.

2002’de faaliyete geçen Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER) Kurucu Başkanı’dır.

 

Eğitimine 2009-2010 yıllarında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi Ana Bilim Dalı’nda  Fitoterapi  Yüksek Lisans Programı ile devam etti.

 

2017 yılında Bezmialem Üniversitesi ve Aromaterapi Derneği’nin birlikte düzenlediği Klinik Aromaterapi Eğitimi’ne katıldı.

 

2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sertifikalı Homeopati Eğitimi’ne katıldı.

 

2019 yılı itibariyle Amerika Aromaterapi Derneği NAHA’nın (National Association for Holistic Aromatherapy) bölge direktörü seçildi.

 

Bodrum’da HerbaFarm Akademi adını verdiği çiftliğinde organik yaşam ve sağlıklı beslenme konularında araştırmalar yapmakta, doğal ürünler ve tıbbi bitkiler yetiştirmekte ve doğal kozmetikler, aromaterapi, doğal yaşam ve ekoloji gibi konularda eğitimler düzenlemektedir.

HerbaFarm Akademi Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Eğitimi Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Mehmet Ali Altıokka

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Mehmet Ali Altıokka

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bahçe Ziraati Programı’nı bitiren Mehmet Ali Altıokka, uzun yıllardır Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi’nin teknik ekibinde görev yapmaktadır.

Gastrobahçe Derneği’nin dernek başkanı,  Aromaterapi Derneği’nin denetim kurulu üyesi ve Merkezefendi Geleneksel Tıp Derneği’nin üyesi olarak görev almaktadır.

 

Ulusal düzeyde farklı lise, üniversite, vakıf, belediye ve bakanlıklarda kurulan Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bahçeleri’nde proje oluşturmada, personel eğitiminde, bitkilerin adaptasyonunda, bahçe düzeninin sağlanmasında ve sürdürülebilirliği hususunda zirai danışmanlıklar yapmıştır.

Eğitim Bedeli:

500 TL - KDV dahil

Çocuklar için Bahçıvanlık Eğitimi Kayıt ve Ödeme

Çocuklar için Bahçıvanlık Eğitimi’ne katılmak ve ödeme yapmak için yukarıdaki SATIN AL butonuna tıklayarak açılan sayfadan kredi kartı ile veya aşağıda yer alan banka hesap numarasına havale/eft ile gerçekleştirilebilir. Kurumsal fatura isteyen katılımcıların fatura bilgilerini kayıt olurken iletmeleri gerekmektedir. 

Banka Hesap Bilgisi

Hesap Sahibi: MK Danışmanlık Eğitim Tıbbi Ürünler Ltd Şti

Garanti Bankası Yalıkavak Şubesi

TL IBAN No: TR77 0006 2001 1950 0006 2978 75

HerbaFarm Akademi, bu eğitimi NAHA standartlarına uygun şekilde düzenlemeyi taahhüt eder. Gerektirdiği koşullarda eğitim programında değişiklik yapma, eğitimi erteleme ya da iptal etme, eğitimcileri değiştirme hakkını saklı tutar.

Tüm Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçin 

Sorularınız için info@herbafarm.com.tr adresine mail yollayabilir ya da 05301769986 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Ev Bahçe
bottom of page