top of page
güzellik ürünleri

DOĞAL CİLT BAKIMI

CİLT SAĞLIĞI İÇİN AROMATERAPİ EĞİTİMİ

ÇOK YAKINDA

Eğitim, teorik ders ve uygulama videolarından oluşmaktadır. Eğitim paketi satın alındıktan sonra videolar 1 hafta süreyle izlemeye açık kalacaktır. 

Cildimiz en büyük organımız. Birçok hücre tipinden oluşan karmaşık yapıdaki cildimiz, özen ve bakımı fazlasıyla hak ediyor.

 

Aromatik bitkilerin özlerinden elde edilen uçucu yağlar, cildi temiz tutmaya, cildin esnekliğini artırmaya, yaşlanma belirtileriyle savaşmaya, cilde sağlık ve parlaklık kazandırmaya ve daha nicelerine yardımcı olurlar. Uçucu yağlar çok yönlü olmaları, terapötik etkileri ve her cilt tipi için faydalı olmaları nedeniyle cilt bakımının vazgeçilmezlerindendir.

Cildine hak ettiği değeri vermek isteyen herkesi Cilt Sağlığı için Aromaterapi Eğitimi’ne bekliyoruz.

Eğitim İçeriği

Cilt ile İlgili Genel Bilgiler

Cilt Tipleri: Normal, Kuru, Karma Cilt ve Cilt Yaşlanması

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt Bakımında Kullanılan Uçucu Yağlar

Cilt Bakımında Kullanılan Sabit Yağlar

Örnek Formülasyonlar

Tüm Cilt Tipleri için Yüz Temizleyici
Hassas Ciltler için Yüz Temizleyici
Kuru Ciltler için Yüz Temizleyici
Yüz Peelingi
Yağlı ve Hassas Ciltler için Tonik
Canlandırıcı - Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu
Kuru ve Çatlak Ciltler için Maske
Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler için Maske

Cilt Bakım Losyonları

Eğitmen

HerbaFarm Akademi Aromaterapiye Giriş Eğitimi Uzm. Ecz. Meltem Kurtsan

Uzm. Ecz. Meltem Kurtsan

Eczacılık eğitimini İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde tamamladı. 1980’li yıllarda çalışmaya başladığı Türkiye’nin ilk Bitkisel Ürünler Yaratıcısı Otacı – Kurtsan Şirketler Grubu’nda Ar-Ge, Üretim, Kalite Kontrol Bölümleri’ndeki görevlerinden sonra; 2004 – 2013 yılları arasında grubun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüttü.

1997- 1999 yılları arasında ABD – Harvard Üniversitesi’nde – OPM Programı’nı bitirdi. Aynı yıl Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF) Geleceğin Global Lideri seçildi.

2002’de faaliyete geçen Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER)  Kurucu Başkanı’dır.

 

Eğitimine 2009-2010 yıllarında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi Ana Bilim Dalı’nda  Fitoterapi  Yüksek Lisans Programı ile devam etti.

 

2017 yılında Bezmialem Üniversitesi ve Aromaterapi Derneği’nin birlikte düzenlediği Klinik Aromaterapi Eğitimi’ne katıldı.

 

2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sertifikalı Homeopati Eğitimi’ne katıldı.

 

2019 yılı itibariyle Amerika Aromaterapi Derneği NAHA’nın (National Association for Holistic Aromatherapy) bölge direktörü seçildi.

 

Bodrum’da HerbaFarm Akademi adını verdiği çiftliğinde organik yaşam ve sağlıklı beslenme konularında araştırmalar yapmakta, doğal ürünler ve tıbbi bitkiler yetiştirmekte ve doğal kozmetikler, aromaterapi, doğal yaşam ve ekoloji gibi konularda eğitimler düzenlemektedir.

Online Eğitim Bedeli:
650 TL - KDV dahil

SATIN AL

Cilt Sağlığı için Aromaterapi Eğitimi Kayıt ve Ödeme

Cilt Sağlığı için Aromaterapi Eğitimi'ne katılmak ve ödeme yapmak için yukarıdaki SATIN AL butonuna tıklayarak online eğitim portalımıza üye olun.

- Cilt Sağlığı için Aromaterapi Eğitimi, teorik ders ve uygulama videolarından oluşmaktadır. Eğitimde 2 teorik ders ve 1 uygulama videosu yer alır; toplam süre 2 saattir.

- Eğitim notlarını içeren eğitim kitapçığı pdf olarak indirilebilecektir. 

- Eğitim videoları, eğitimin satın alındığı tarihten itibaren 1 hafta süreyle izlemeye açık olacaktır. Bu sürenin sonunda, videolara erişim sistem tarafından otomatik olarak kapatılmaktadır. 

- Eğitimi tamamlayan katılımcıların Katılım Belgesi otomatik olarak sistem tarafından oluşturulmaktadır. Online platformda profil bölümüne tıklayarak pdf formatta indirilebilecektir.

HerbaFarm Akademi, bu eğitimi NAHA standartlarına uygun şekilde düzenlemeyi taahhüt eder. Gerektirdiği koşullarda eğitim programında değişiklik yapma, eğitimi erteleme ya da iptal etme, eğitimcileri değiştirme hakkını saklı tutar.

Tüm Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçin 

Sorularınız için info@herbafarm.com.tr  adresine mail yollayabilir ya da 05301769986 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Cilt bakımı
bottom of page