top of page
HerbaFarm Akademi Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi

YAZ İÇİN AROMATERAPİ

ONLINE EĞİTİM

Eğitim, teorik ders ve uygulama videolarından oluşmaktadır. Eğitim paketi satın alındıktan sonra videolar 1 hafta süreyle izlemeye açık kalacaktır. 

Yaz mevsimi, enerjimizin zirve yaptığı, en aktif olduğumuz ve dışarıda daha fazla zaman geçirmeye başladığımız zamanları sembolize eder. Güneş ışığı bilinen en iyi D vitamini kaynağıdır ve D vitamini, vücudumuzda metabolik faaliyetlerde çok önemli görevler üstlenir.

 

Ancak güneşe çıkarken cildimize sürdüğümüz güneş koruyucu ürünler, sentetik hammaddeler içerdiğinden dolayı sağlığımız açısından risklidir. Aromaterapi sayesinde doğal içeriklerle güneşten maksimum seviyede yararlanırken cildimizi besleyecek ve koruyacak ürünler yapmak mümkündür.

Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi’nde aromaterapinin temelleri katılımcılara aktarılarak; sağlıklı bronzlaşma için bronzlaştırıcı, güneş koruyucu krem, güneş sonrası rahatlatıcı ürünler ve güneş sonrası bakım yağı yapımı uygulamaları gösterilecektir. Katılımcılar, uygulama videolarını izleyerek, verilen reçeteleri uygulayarak kendi ürünlerini hazırlayabileceklerdir. 

Eğitim Kiti İçeriği:

 • Kakao yağı 50g

 • Shea butter 50g

 • Havuç yağı 5ml

 • Üzüm çekirdeği yağı 30ml

 • Kantaron yağı 50ml

 • Çinko oksit 10g

 • Balmumu

 • Gül suyu 50ml

 • Ylang ylang 5ml

 • Itır 5ml

 • Nane 5ml

 • Ölmez çiçek 1ml

 • Zarif lavanta 5ml

 • 50 ml 2 adet sprey şişe

 • 50 ml Krem kavanozu

 • 15ml Damlalıklı şişe

 • 3ml Pastör pipeti

HerbaFarm Akademi Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi Kiti

Eğitmen

HerbaFarm Akademi Uzm. Ecz. Meltem Kurtsan

Uzm. Ecz. Meltem Kurtsan

Eczacılık eğitimini İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde tamamladı. 1980’li yıllarda çalışmaya başladığı Türkiye’nin ilk Bitkisel Ürünler Yaratıcısı Otacı – Kurtsan Şirketler Grubu’nda Ar-Ge, Üretim, Kalite Kontrol Bölümleri’ndeki görevlerinden sonra; 2004 – 2013 yılları arasında grubun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüttü.

1997- 1999 yılları arasında ABD – Harvard Üniversitesi’nde – OPM Programı’nı bitirdi. Aynı yıl Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF) Geleceğin Global Lideri seçildi.

2002’de faaliyete geçen Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER)  Kurucu Başkanı’dır.

 

Eğitimine 2009-2010 yıllarında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi Ana Bilim Dalı’nda  Fitoterapi  Yüksek Lisans Programı ile devam etti.

 

2017 yılında Bezmialem Üniversitesi ve Aromaterapi Derneği’nin birlikte düzenlediği Klinik Aromaterapi Eğitimi’ne katıldı.

 

2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sertifikalı Homeopati Eğitimi’ne katıldı.

 

2019 yılı itibariyle Amerika Aromaterapi Derneği NAHA’nın (National Association for Holistic Aromatherapy) bölge direktörü seçildi.

 

Bodrum’da HerbaFarm Akademi adını verdiği çiftliğinde organik yaşam ve sağlıklı beslenme konularında araştırmalar yapmakta, doğal ürünler ve tıbbi bitkiler yetiştirmekte ve doğal kozmetikler, aromaterapi, doğal yaşam ve ekoloji gibi konularda eğitimler düzenlemektedir.

Online Eğitim Bedeli:
1.500 TL - KDV dahil

Eğitim Kiti Bedeli:
2.250 TL - KDV dahil

Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi Kayıt ve Ödeme

Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi'ne katılmak ve ödeme yapmak için yukarıdaki SATIN AL butonuna tıklayarak online eğitim portalımıza üye olun.

- Eğitim, teorik ders ve uygulama videolarından oluşmaktadır. Eğitimde 2 teorik ders ve 1 uygulama videosu yer alır; toplam süre 2,5 saattir. 

- Eğitim notlarını içeren eğitim kitapçığı pdf olarak indirilebilecektir. 

- Eğitim videoları, eğitimin satın alındığı tarihten itibaren 1 hafta süreyle izlemeye açık olacaktır. Bu sürenin sonunda, videolara erişim sistem tarafından otomatik olarak kapatılmaktadır.

- Eğitimde profilleri anlatılan uçucu yağlar ve uygulamaların yapılabilmesi için gerekli diğer malzemelerden oluşan eğitim kit ayrıca sipariş verilebilir. 

- Eğitimi tamamlayan katılımcıların Katılım Belgesi otomatik olarak sistem tarafından oluşturulmaktadır. Online platformda profil bölümüne tıklayarak pdf formatta indirilebilecektir.

HerbaFarm Akademi, bu eğitimi NAHA standartlarına uygun şekilde düzenlemeyi taahhüt eder. Gerektirdiği koşullarda eğitim programında değişiklik yapma, eğitimi erteleme ya da iptal etme, eğitimcileri değiştirme hakkını saklı tutar.

Tüm Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçin 

Sorularınız için info@herbafarm.com.tr adresine mail yollayabilir ya da 05301769986 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

HerbaFarm Akademi Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi
bottom of page