HerbaFarm’da Doğa ile İç İçe Yoga ve Meditasyon Dersleri

Yalıkavak Gökçebel’deki HerbaFarm Çiftliği’nde asırlık menengiç ağacının altındaki çam ağacından yapılmış platformda yoga ve meditasyon derslerine 10 Haziran’da başlıyoruz. Haftanın belli günlerinde sabahın erken saatlerinde uzman eğitmenler eşliğinde yapacağımız derslerin programını aşağıda görebilirsiniz. Bizi takip ederek konuk olarak bize katılacak diğer eğitmenlerin derslerine de katılabilirsiniz.

Bilgi için: 05301769986 / info@herbafarm.com.tr

Pazartesi

8:00-9:30 / Olcay Özgül / Orta ve İleri Seviye

Salı

8:30-9:30 / Hande Arabacıoğlu / Başlangıç ve Orta Seviye

Çarşamba

8:30-9:30 / Menekşe Karaman / Orta ve İleri Seviye

Perşembe

8:00-9:30 / Olcay Özgül / Orta ve İleri Seviye

Cuma

8:30-9:30 / Hande Arabacıoğlu / Başlangıç ve Orta Seviye

Cumartesi

8:30-9:30 / Menekşe Karaman / Orta ve İleri Seviye

Menekşe Karaman – Yoga

İngilizce ve Türkçe eğitimler veren deneyimli bir yoga ve meditasyon eğitmenidir. Hindistan’ın Chennai şehrinde dünyanin prestijli meditasyon merkezlerinden olan One World O & O Academy’de Oneness Trainer eğitimi ve Yoga Vakfı kurucusu yogi Adnan Çabuk ile çalışarak İstanbul’daki Siddashram Yoga Merkezi’nde Classic Raja Yoga Trainer eğitimi aldı.

Bodrum ve Istanbul’da düzenli olarak sürdürdüğü çeşitli organizasyonlar ve dersler ile birlikte eğitim aldığı konularda asana, mantra, japa, bakti, karma, kundalini, chakra dhyana deneyimlerini paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

menekse_karaman
vinyasa

Hande Arabacıoğlu – Yoga

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu. Shell’deki 10 yıllık kurumsal iş hayatında ağırlıklı olarak pazarlama, iletişim ve değişim yönetimi alanlarında çalıştı.

İş ortamındaki stres nedeniyle 2002 yılında başladığı yoga, tango gibi hobileri ve gittikçe derinleşen kendini tanıma yolculuğu, onu 2011 yılında Tayland’da aldığı Mistik Dans Eğitmenliği’ne ve akabinde Koza Dönüşüm ve Özgürleşme Merkezi’ni kurmaya yöneltti.
2015 yılında Hindistan’da aldığı Ashtanga Vinyasa Yoga Eğitmenliği ile yolculuğu zenginleşti. Aynı yıl HİS Federasyonu’ndan sertifikalı Yoga Yardımcı Antrenörü oldu. 2016 yılında yogada derinleşmek üzere, Günter Niessen & Ganesh Mohan ile Svastha Yoga Teraphy Eğitimi’ne başladı. 2016-17 yıllarında, Shell çalışanlarına öğle molasında haftalık yoga dersleri verdi.

Kışın Koza’daki ders ve etkinliklerin dışında 2015’ten beri, yazları Bodrum Kefi Beach’te yoga derslerine, 2016’dan beri LifeCo Bodrum’da şifalandırıcı meditatif dans çalışmalarına devam ediyor. Dünyanın pek çok ülkesinden gelen katılımcılarla gerçekleştirdiği grup ve bireysel seansları; Yoga, Mistik Dans, Dans ve Hareket Terapisi Uygulamaları, kendini sevme ve rahatlatma çalışmalarından oluşuyor.