Yaz mevsimi, enerjimizin zirve yaptığı, en aktif olduğumuz ve dışarıda daha fazla zaman geçirmeye başladığımız zamanları sembolize eder. Güneş ışığı bilinen en iyi D vitamini kaynağıdır ve D vitamini, vücudumuzda metabolik faaliyetlerde çok önemli görevler üstlenir.

Ancak güneşe çıkarken cildimize sürdüğümüz güneş koruyucu ürünler sentetik hammaddeler içerdiğinden dolayı sağlığımız açısından risklidir. Aromaterapi sayesinde doğal içeriklerle güneşten maksimum seviyede yararlanırken cildimizi besleyecek ve koruyacak ürünler yapmak mümkün.

Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi’nde hem aromaterapinin temellerini öğrenecek hem de sağlıklı yanmamızı sağlayacak bronzlaştırıcı, güneş koruyucu krem, güneş sonrası rahatlatıcı ürünler ve güneş sonrası bakım yağı yapmayı öğreneceksiniz.

Eğitim Kiti

Kit İçeriği:

– Kakao yağı 50g

– Shea butter 50g

– Aspir yağı 30ml

– Kantaron yağı 15ml

– Çinko oksit 10g

– Balmumu

– Gül suyu 50ml

– Ylang ylang 5ml

– Itır 5ml

– Nane 5ml

– Ölmez çiçek 1ml

– Zarif lavanta 5ml

– 50 ml 2 adet sprey şişe

– 50 ml Krem kavanozu

– 15ml Damlalıklı şişe

– 3ml Pastör pipeti

Eğitim Kayıt Ücreti: 420 TL (KDV dahil)

Eğitim Kiti Ücreti: 650 TL (KDV dahil) Kargo ücreti alıcıya aittir.

Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi Kayıt Formu

Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi’ne katılmak için lütfen aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurunuz. Teşekkürler.

Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi Ödeme

Yaz İçin Aromaterapi Eğitimi ve eğitim kiti ödemesini, kayıt formundaki banka bilgilerine havale/eft yaparak ya da aşağıdaki linkte yer alan sayfadan kredi kartı ile yapabilirsiniz. Teşekkürler.

HerbaFarm Akademi Kurucusu,  

Uzm. Ecz. Meltem Kurtsan Kimdir?

Eczacılık eğitimini İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde tamamladı. 1980’li yıllarda çalışmaya başladığı Türkiye’nin ilk Bitkisel Ürunler Yaratıcısı Otacı – Kurtsan Şirketler Grubu’nda Ar-Ge, Üretim, Kalite Kontrol Bölümleri’ndeki görevlerinden sonra; 2004 – 2013 yılları arasında grubun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüttü.

1997- 1999 yılları arasında ABD – Harvard Üniversitesi’nde – OPM Programı’nı bitirdi. Aynı yıl Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF) Geleceğin Global Lideri seçildi.

2002’de faaliyete geçen Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER)  Kurucu Başkanı’dır.

Eğitimine 2009-2010 yıllarında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi Ana Bilim Dalı’nda  Fitoterapi  Yüksek Lisans Programı ile devam etti.

2017 yılında Bezmialem Üniversitesi ve Aromaterapi Derneği’nin birlikte düzenlediği Klinik Aromaterapi Eğitimi’ne katıldı.

2018 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sertifikalı Homeopati Eğitimi’ne katıldı.

2019 yılı itibariyle Amerika Aromaterapi Derneği NAHA’nın (National Association for Holistic Aromatherapy) bölge direktörü seçildi.

Bodrum’da HerbaFarm Akademi adını verdiği çiftliğinde organik yaşam ve sağlıklı beslenme konularında araştırmalar yapmakta, doğal ürünler ve tıbbi bitkiler yetiştirmekte ve doğal kozmetikler, aromaterapi, doğal yaşam ve ekoloji gibi konularda eğitimler düzenlemektedir.