Modern Kerpiç : Doğal Hayat Doğal bir Ev ile Başlar.

Yaşadığınız evi ne kadar tanıyorsunuz ?

‘’İnsan, yediği yiyeceklerdir’’ der bazıları. İnsan aynı zamanda yaşadığı mekandır.

Yediklerimize özen gösterirken , yaşadığımız mekanın da sağlığımızı etkilediğini anlayabiliriz. Seçeneğimiz olsaydı Doğal bir evde yaşamayı arzu etmez miydik ?

9000 yıldır Anadolu coğrafyasında Çatalhöyük’ten, Van Kalesine, Safranbolu’dan Kıbrıs’a kadar insanlık Kerpiç evlerde yaşadı. Binlerce yıldır teknolojisi gelişim gösteren bu malzemeyi, 35 yıllık bir araştırma ile çağdaş yapı teknolojilerine adapte ettik ve depreme dayanıklı hale getirdik.

Modern Kerpiç, mekanik ve fiziksel özellikleriyle insan sağlığını ve doğal olması ile çevre sağlığını koruyan bir malzemedir. Doğal hayata doğru yolculuğunuzda, uygulaması kolay ve hızlı, sağlığınıza yararlı ve çevreye saygılı, küresel ısınmaya karşı Birleşmiş Milletlerin ‘’Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’’ne uygun Kerpiç’i keşfedin.

Prof. Dr. Bilge Işık

Eğitim Kayıt Ücreti: 235 TL (KDV dahil)

Doğal Yaşam: Modern Kerpiç Evler Kayıt Formu

Doğal Yaşam: Modern Kerpiç Evler Eğitimi’ne katılmak için lütfen aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurunuz. Teşekkürler.

Doğal Yaşam: Modern Kerpiç Evler Eğitimi Ödeme

Doğal Yaşam: Modern Kerpiç Evler Eğitimi ödemesini, kayıt formundaki banka bilgilerine havale/eft yaparak ya da aşağıdaki linkte yer alan sayfadan kredi kartı ile yapabilirsiniz. Teşekkürler.

Prof. Dr. Bilge Işık Kimdir?