Eğitim Hakkında

Çin Astrolojisi

İnsanlara yardım edebilmenin yolu onları daha iyi tanımaktan geçer.

“Kaderin 4 sütunu” olarak da geçen Çin Astrolojisi, kişinin doğum anında evrenden aldığı etkileri inceler. Bu bilgilere dayanarak kişinin ihtiyaç duyduğu elementleri, hassas ve kuvvetli noktalarını, sağlık, kariyer, ilişki yönlerini ve şans dönemlerini belirlemede çok faydalı bir araçtır. Bu bilgiler sayesinde kişi çevresiyle uyum ve denge içine girebilir, önemli kararlarını bu bilgiler doğrultusunda alabilir.

Çin Astrolojisi, Feng Shui öğrencileri için vazgeçilmez bir konudur. Kişilerin enerjilerini işin içine katmadan yapılan bir mekan çalışması eksik kalacaktır.

Bu bilgiler tüm insan odaklı çalışmalar yapanlara çok değerli öngörü becerileri katacaktır.

Çin Astrolojisi Eğitimi, bir üst aşama olan Çin Astrolojisi ve I Ching Uzmanlık Eğitimi’ne temel oluşturmak amacıyla hazırlanmıştır.

I Ching

I Ching, Çin tarihinin en önemli kültür hazinelerinden biridir. Soru sorup cevap aldığınız bu kehanet sistemi hakkında birçok kitap yazılmıştır. Bu kursta daha önce Çince haricinde hiçbir yabancı kaynakta yazılmamış gerçek kehanet yöntemi hakkında bilgi alacaksınız. Binlerce yıldır imparatorların kullandığı bu kehanet sistemi, size de karşılaştığınız sorular karşısında çok değerli bir rehber olacaktır.

Çin Astrolojisi Eğitim İçeriği / 1-2-3 Temmuz / 13:30 – 18:30

Yin Yang

5 Element

Çin Takvimi

Yer Haneleri

Gök Haneleri

Mevsimler, elementler

Doğum Tarihini Çin Takvimine Uyarlamak

Şans Dönemleri

Şahsi Elementiniz, Aile İlişkileri

İnsan Yapısını Belirleme (kaynak, beceri, dost, para ve güç elementleri)

Olumlu/Olumsuz Elementler

Zıtlıklar ve Uyumlar

Cezalar

Yin/Yang Özellikler

Sembolik Yıldızlar

Kariyerde Başarı

İlişkilerde Uyum

Potansiyelinizi Kullanma Yolları

Eğitim Tarihi: 1-2-3 Temmuz 2020

Eğitim Süresi: 3 tam gün (13:30 – 18:30)

Eğitim Kayıt Ücreti: 3.000 TL + KDV

Atölye ücretine; çay, kahve vb. ikramlar dahildir.

I Ching Eğitim İçeriği / 4-5 Temmuz / 13:30 – 18:30

I Ching Tarihi ve Kullanım Alanları

Yin Yang – Trigramlar, Heksagramlar

5 Element

Çin Takvimi

Yer Haneleri, Gök Haneleri

Zıtlar ve Uyumlar

Heksagramları Oluşturmak

Heksagramları Etiketlemek

I Ching’e Soru Sormak

Anahtar Kelime

Aktif Çizgiler

I Ching Yapılan Gün ve Ay

Boşluk Elementi

Yanıtları Yorumlamanın Kuralları

Örnekler

Eğitim Tarihi: 4-5 Temmuz 2020

Eğitim Süresi: 2 tam gün (13:30 – 18:30)

Eğitim Kayıt Ücreti: 1.800 TL + KDV

Atölye ücretine; çay, kahve vb. ikramlar dahildir.

Feng Shui Danışmanı Esra Koyuncu Kimdir?

1967 yılında İstanbul’da doğan Esra Koyuncu, Avusturya Lisesi’ni ve Boğaziçi Üniversitesi’ni bitirdi. 15 senelik profesyonel çalışma hayatının ardından Feng Shui ile tanıştı. En büyük ustalardan eğitim alan Koyuncu, 2003 senesinde merak ve tutkusunu profesyonel bir boyuta taşıdı.

Yazdığı yazılar, katıldığı TV programları ve düzenlediği eğitimler aracılığıyla Feng Shui’nin Türkiye’de tanınmasında önayak oldu. Klasik Feng Shui’yi, kendi tecrübeleriyle harmanladığı “Pusula İçinizde” kitabı, Türkçe yazılmış ilk özgün Feng Shui kitabıdır. 2008’de ilk kez basılan kitap,  2012’de içeriği zenginleştirilerek Kaknüs yayınları tarafından 2. kez basılmıştır.

2008 yılında Hong Kong’lu Feng Shui, Çin Astrolojisi ve I Ching ustası Raymond Lo ile çalışmaya başlayan  Koyuncu, dünyaca ünlü büyük üstadın Türkiye temsilcisidir.  Birlikte  her sene düzenledikleri eğitimlere tüm dünyadan ve Türkiye’den meraklılar ve Feng Shui profesyonelleri katılmaktadırlar.

Esra Koyuncu, düzenlediği eğitimlerin yanısıra vaktinin büyük bir kısmını şahıs ve kurumların Feng Shui danışmanlığını yaparak geçirmektedir. Yurt içi ve yurt dışında 700’den fazla projede yer almıştır.

Merkezi Singapur’da olan Uluslararası Feng Shui Derneği’nin üyesidir. Bu dernek tarafından kendisine 2015 yılında Feng Shui Master’ı ünvanı verilmiştir.

Çin Astrolojisi ve I Ching Eğitimi Kayıt Formu

Çin Astrolojisi ve I Ching Eğitimi’ne katılmak için lütfen aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurunuz. Teşekkürler.

Çin Astrolojisi Eğitimi Ödeme

Çin Astrolojisi Eğitimi ödemesini, kayıt formundaki banka bilgilerine havale/eft yaparak ya da aşağıdaki linkte yer alan sayfadan kredi kartı ile yapabilirsiniz. Teşekkürler.

I Ching Eğitimi Ödeme

I Ching Eğitimi ödemesini, kayıt formundaki banka bilgilerine havale/eft yaparak ya da aşağıdaki linkte yer alan sayfadan kredi kartı ile yapabilirsiniz. Teşekkürler.