Homeopatinin en çok kullanıldığı alanlardan biri kuşkusuz çocuk hastalıklarıdır.

Homeopati herkesi kendi bireysel ve bütünselliği içinde değerlendiren, çocuğun kendine özgü birçok özelliğini göz önüne alarak uygulanan doğal bir tedavi yöntemidir.

Eğitim Programı

Homeopati nedir?

Homeopatik tedavinin prensipleri nelerdir?

Homeopatide etki mekanizması nasıldır?

Homeopatide kullanılan terimler

Acil remedi nedir? En çok kullanılanlar hangileridir?

Yapısal remedi nedir? Anamnez nasıl alınır?

Anne ve çocuk sağlığında homeopatik remedilerin kullanımı

Acil Remediler Homeopati Kiti

Kit İçeriği:

– Aconitum Napellus 30c

– Apis  Mellifica 30c

– Arnica Montana 30c

– Arsenicum Album 30c

– Belladonna 30c

– Cantharis 30c

– Chamomilla 30c

– Gelsemium 30c

– Hepar Sulpur 30c

– Hypericum 30c

– Pulsatılla 30c

– Ruta 30c

– Rhus Toxidendron 30c

– Sulphur 30c

Eğitim Kayıt Ücreti: 450 TL (KDV dahil)

Acil Remediler Kit Ücreti: 350 TL (KDV dahil) Kargo ücreti alıcıya aittir.

Anne ve Çocuk Sağlığında Homeopati Eğitimi Kayıt Formu

Anne ve Çocuk Sağlığında Homeopati Eğitimi’ne katılmak için lütfen aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurunuz. Teşekkürler.

Anne ve Çocuk Sağlığında Homeopati Eğitimi Ödeme

Anne ve Çocuk Sağlığında Homeopati Eğitimi ve Acil Remediler Homeopati Kiti ücretinin ödemesini, kayıt formundaki banka bilgilerine havale/eft yaparak ya da aşağıdaki linkte yer alan sayfadan kredi kartı ile yapabilirsiniz. Teşekkürler.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Homeopat Dr. Deniz Üşümüş Kimdir?

Deniz Üşümüş, İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olup stajını yine aynı fakültenin Yenidoğan Yoğun Bakım Bölümü’nde yapmıştır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığı’nı Nis Tıp Fakültesi’nde tamamlamyan Üşümüş, 2003 yılından itibaren çeşitli özel hastanelerde mesleğini sürdürmektedir.

2016 yılında Türkiye Sağlık Bakanlığı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlık Denklik Onayı’nı alan Üşümüş, aynı zamanda Yenidoğan Resusitasyon (NRP) Programı, Avrupa Resusitasyon Konseyi (ERC) Kardiyopulmoner Resusitasyon Uygulamaları İleri Yaşam Desteği, New York Cornell Yenidoğan Yoğun Bakım Stajı lisanslarına sahiptir.

İngilizce ve Sırpça bilen Deniz Üşümüş, İstanbul Tabibler Odası, Türk Pediatri Kurumu, İstanbul Homeopati Tıp Derneği ve European Committee for Homeopathy üyesidir.

Homeopat, Ecz. Gülnur Günay Kimdir?

Ecz. Gülnur Günay, 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olup 2002 yılında Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme Enstitüsü’nde MBA yapmıştır.

2012 yılından beri homeopati ile ilgilenen Günay, 2012’de İsviçre Fribourg’da Şamanik Homeopati Eğitimi’ne katılmış, 2013 yılında Avusturya Eisenstadt’da Salvator Apotheke’de remedilerin hazırlanışlarını laboratuarda yakinen deneyimlemiştir. 2016 yılında 2 yıllık Medipol’de  Homeopati – Sağlık Çalışanları Eğitimi’ne katılmıştır.

2017 yılından beri European Committee for Homeopathy Derneği’nin her yıl düzenlediği sempozyumlara katılmıştır.

Proving konusunda birçok çalışmaya katılmış ve Türkiye’ye ait bir çok çalışmada yardımcı olmuştur. Kete Birch’ün Türkiye’de düzenlediği Anadolu Siyez Buğdayı Proving’ine katılmış ve bu çalışma remedy yapılmak üzere hazırlanıp Birch tarafından yayınlanmıştır.

İngilizce ve orta düzeyde Almanca bilen Gülnur Günay, İstanbul Eczacı Odası, İstanbul Homeopati Tıp Derneği ve European Committee for Homeopathy Derneği üyesi ve aynı zamanda ECH’in proving subcommittee üyesidir.