Eğitim İçeriği

Sağlıklı beslenme ve doğru yaşam tarzıyla ilgili farkındalık kazanmak ister misiniz? Sağlıklı beslenmeyi yaşam şekli haline getirerek siz de kendi hayatınıza dokunabilirsiniz.

Aç Olan Beynimiz

Hücresel Düzeyde İyileşme

İçimizdeki Dünya: Mikrobiyota (Bağırsak Florası)

İnsülin/ Leptin Direnci

Doğru yeme alışkanlıkları nasıl kazanılır?

Gıdalar ve beslenme bağırsağı nasıl etkiler?

Kronik/Otoimmün Hastalıklarda Sağlıklı Beslenme

Merak Edilen Beslenme Programları

Eğitim Kayıt Ücreti: 380 TL (KDV dahil)

Eğitim ücretine, öğle yemeği ve çay kahve ikramları dahildir.

Beyinden Bağırsağa Sağlıklı Beslenme Eğitimi Kayıt Formu

Beyinden Bağırsağa Sağlıklı Beslenme Eğitimi’ne katılmak için lütfen aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurunuz. Teşekkürler.

Diyetisyen Gülden Kılınç Kimdir?

Doğal ve organik beslenmeye oğlu Saruhan doğduktan sonra kendi sütümde ağır metal çıkması sonucu başladı. Uzun yıllar gıda laboratuvarında edindiği tecrübeleri ve aldığı eğitimleri birleştirerek insanların daha sağlıklı beslenmesini ve bilinçlenmesini sağlamak, üreticilerin de daha sağlıklı ürün üretmesine destek olmak için 2012 yılında Annem Denetimde markasını kurdu.

Diyetisyen olduktan sonra GAPS Practitioner eğitimi alarak hastalıklarda sağlıklı besinlerle beslenmenin önemini anlatan eğitimler veriyor, kurumlara ve okullara menüler yazıyor ve kişisel beslenme programları hazırlıyor.

Sağlıklı üretim yapan birçok üreticiye danışmanlık hizmeti vermekte, son tüketiciye ve kurumlara eğitimler düzenlemekte aynı zamanda 2017 senesi itibariyle her yıl yapılan Doğal Yaşam Günleri’nin beslenme ve üretici danışmanlığını yapmaktadır..

Dr. Kıvılcım Kayabalı Kimdir?

1981 yılında TED Ankara Koleji ve 1987’de İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1999 yılında ilaç ve sağlık sektörüne danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren PTMS firmasını kurdu.

2018’de Bezmialem Üniversitesi’nde düzenlenen Klinik Aromaterapi Eğitimi2ni tamamladı.

Dünyanın ilk nöromarketing ajansı olan SalesBrain’in Türkiye temsilcisi olarak nöromarketing’in satış, pazarlama lanında kullanımı konusunda çalışmalar yapıyor.