HERBAFARM AKADEMİ

2018 EĞİTİMLER

Homeopati Derneği Başkanı Uzm. Dr. Günnur Başar ile

HOMEOPATİ’YE GİRİŞ

ve ACİL TEDAVİLER EĞİTİMİ

1-2 Eylül 2018, 10:00 – 17:00

Gökçebel Köyü, Yalıkavak – Bodrum

Yalıkavak, Gökçebel Dağları’ndaki HerbaFarm Çiftliği’nde 10 yıldır doğal yaşamı deneyimleyen, Otacı Bitkisel Ürünler Kurucularından Ecz. Meltem Kurtsan, Eylül ayında Homeopati Derneği Başkanı Uzm. Dr. Günnur Başar’ı konuk ediyor.

Eğitim sadece sağlık görevlilerine yönelik olmayıp ilgi duyan herkesin katılımına uygundur. Bu eğitim sayesinde katılımcılar günlük yaşamdaki hastalıkların tedavilerinde kullanabilecekleri ipuçları elde edecekler.

Homeopati, dünyada 200 yılı aşkın zamandır kullanılan doğal, bütüncül ve yan etkisiz bir tedavi yöntemidir. Dünya Sağlık Örgütü(WHO) ve T.C Sağlık Bakanlığı tarafından da tanınmaktadır.

Dünyada hekimlerin yanı sıra, gerekli tıbbi bilgilerle donatılmış doğal tedavi uzmanları da homeopat olabilmektedir. Homeopati her türlü fiziksel, duygusal ve ruhsal hastalığı tedavi etmek mümkündür. Üstelik bu ömür boyu ilaç kullanarak değil çoğu zaman tek bir ilaç ve tek bir doz ile sağlanabilmektedir.

Astım, alerjiler, egzama, sedef, romatoid artrit, kolit, migren, depresyon, anksiyete bunlardan sadece bazılarıdır. Homeopati, herkesin kendine özgü biricik bir sağlık durumu olduğuna inanır ve doğadaki benzer prensipleri, özel biçimlendirilmiş ilaçlar (remediler) yoluyla kullanarak en eski tedavi edici yöntemler yardımıyla bütün bedende uyumu ve dengeyi tekrar kurar.

Yaşlılar, hamileler ve bebeklerde homeopatik ilaçlar, güvenle kullanılabilir.
Homeopatik ilaçlar birçok ülkede güvenli laboratuvarlarda üretilmekte ve eczanelerde satılmaktadır. Homeopatik ilaçlar, bitkiler, mineraller, hayvan dokuları, metaller gibi tamamen doğada bulunan maddelerden belirli oranlarda seyreltilerek elde edilmektedir.

1 Eylül Cumartesi Eğitim Programı

Homeopati Nedir? Nasıl Çalışır?
Neden Bütünsel ve Yan Etkisiz Bir Tedavi?
Kimler Homeopati ile Şifa Bulabilir?
Doğal İyileşme Nedir? Neden Kalıcıdır?
Yaşam Gücü Nedir? Nasıl İşler?

2 Eylül Pazar Eğitim Programı

Modern Tıp Yaklaşımı ile İnsanlar Neden Şifa Bulamıyor?
Semptomlar ve Gerçek Hastalık Belirtileri Arasındaki Farklar?
Hastalık Tipleri (Akut-Kronik) Homeopatik İlaçlar ve Etkileri
Homeopatik İlkyardım Nedir? Homeopati Hayat Kurtarıcı Olabilir mi?
Yanınızda Taşıyabileceğiniz 14 İlaç ve Bilgileri

Homeopati Derneği Başkanı Uzm. Dr. Günnur Başar Kimdir?

1987’de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1992’de Aile Hekimliği İhtisası’nı tamamlayıp Almanya’nın Köln şehrinde genetik alanında doktora yaptı. Türkiye’de ve yurtdışında çeşitli hastanelerde doktor olarak çalıştı. İlaç sanayinde araştırmacı ve yönetici olarak çalıştı.

Psikodrama, sanat terapisi, aile dizimi terapisi (sistemik fenomenolojik yaklaşım) eğitimleri aldı. Yaklaşık 10 yıl yurt dışında alternatif tıp ve enerji tedavileri konusunda çeşitli eğitimler aldı. Kanser hastalarıyla gönüllü çalışmalar yürüttü. Makale ve yazıları çeşitli dergilerde yayınlandı.

2007 yılında halen başkanlığını yürüttüğü “Homeopati Derneği”ni, 2014te Homeopatik Tıp Derneği’ni kurdu, homeopati alanında Sağlık Bakanlığı’nda çeşitli komisyonlarda görev aldı.

2008-2013 Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde “Sanat Terapisi” dersleri verdi. Şu anda akademik kökenli bir “şifacı” olarak çalışıyor, kronik tıbbi hastalığı olanlarla gönüllü terapi destek grupları yürütüyor, Homeopati Derneği ve Medipol Üniversitesi bünyesinde T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı kurslar veriyor. Alternatif tedavi yaklaşımını anlatttığı ‘Homeopati ile Bir Şifa Yolculuğu’ adlı bir kitap yazdı.

Eğitim Kayıt Ücreti: 980 TL

Erken Kayıt Ücreti: 950 TL

Erken Kayıt için Son Gün: 15 Ağustos 2018

Eğitim ücretine, HerbaFarm’ın organik sertifikalı ürünleri ile hazırlanmış öğle yemeği, çay, kahve ve bitkisel çay ikramları dahildir.

Homeopati’ye Giriş ve Acil Tedaviler Eğitimi Kayıt Formu

Homeopati’ye Giriş ve Acil Tedaviler Eğitimi’ne katılmak için lütfen aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurunuz. Teşekkürler.

X