HERBAFARM AKADEMİ

2018 EĞİTİMLER

Feng Shui Danışmanı Esra Koyuncu ile

FENG SHUI EĞİTİMİ

26-27-28 Temmuz 2018, 10:30 – 17:00 ve 29 Temmuz 2018, 10:30 – 14:00

Gökçebel Köyü, Yalıkavak – Bodrum

Yalıkavak, Gökçebel Dağları’ndaki HerbaFarm Çiftliği’nde 10 yıldır doğal yaşamı deneyimleyen, Otacı Bitkisel Ürünler Kurucularından Ecz. Meltem Kurtsan, Temmuz ayında Feng Shui Danışmanı Esra Koyuncu’yu konuk ediyor.

Feng Shui, çevrenin insan yaşamı üzerindeki etkilerini inceleyen kadim bir Çin bilgisidir. İnsanların bulundukları çevreden aldıkları enerjiler sağlık, huzur ve bereket gibi yaşam kalitelerini etkiler. Çinliler çevremizde 9 değişik çeşit enerji saptamışlardır. Bunlardan bazıları hayatımıza bolluk, bereket, sağlık ve uyum getirecek, bazıları ise karşımıza engeller çıkartacak, sıkıntılar yaratacaktır.

Bir Feng Shui analizinin amacı, temel fonksiyonların doğru konumlandırıldığı ev ve bina tasarımları yapabilmektir. Bu şekilde pozitif enerjilerin etkin kullanılması sağlanır, negatif enerjilerin etkileri ise en aza indirgenmiş olur.

Yaşamınıza daha fazla huzur, sağlık, bolluk, bereket katmak için Feng Shui ile doğadaki güçleri mekanınıza çekme sanatını keşfedin.

Bu eğitim, Feng Shui’yi anlamak ve uygulamaya başlamak için size sağlam bir altyapı kazandıracaktır.

Seminere katılanlara kurs kitapçığı ve katılım sertifikası verilecektir.

26 Temmuz Perşembe Eğitim Programı

Feng Shui Felsefesine Giriş
Feng Shui Nedir? Hayatımıza Etkileri Nelerdir?
Feng Shui Kısa Tarihçesi
Chi
Yin/Yang
5 Element
Ba Gua
Form Okulu – Pusula Okulu
Çevresel Faktörler
Mimari Faktörler
Feng Shui Akımları
8 Hane Okulu
Uğurlu Yönleriniz

27 Temmuz Cuma Eğitim Programı

Uçan Yıldızlar
Zaman Döngüleri, Çin Takvimi
“Uçan Yıldızlar” Okulu
Pusula Kullanımı
Çizim Becerileri

28 Temmuz Cumartesi Eğitim Programı

Senelik Etkileşimler
2018 Köpek Yılının Ana Hatları
Uçan Yıldızların Mekana Etkileri
Senelik, Aylık ve Günlük Uçan Yıldızları Hesaplama
Mevcut Tablo ile Senelik Yıldızların Etkileşimleri
Feng Shui’de Yılın Sorunlu Yönleri
– Grand Duke
– Sui Po
– San Sha
– 5 Sarı Yıkım
– 3 Yıkıcı Güç
Feng Shui’de Çözüm Yaratma
Feng Shui’de Uğurlu Objeler
Çin Astrolojisi’ne Giriş
Mekan ile Kişinin Uyumu

29 Temmuz Pazar Eğitim Programı

Bugün öğrendiklerinizi pratiğe geçirme günü. Örnek bir mekanda gerçek bir Feng Shui çalışması nasıl yapılır, göreceksiniz. Bu çalışma sonrasında tüm eğitimi içeren bir soru/cevap seansı yapılacaktır. Ardından sertifikalarımızı alarak dağılacağız.

Feng Shui Danışmanı Esra Koyuncu Kimdir?

1967 yılında İstanbul’da doğan Esra Koyuncu, Avusturya Lisesi’ni ve Boğaziçi Üniversitesi’ni bitirdi. 15 senelik profesyonel çalışma hayatının ardından Feng Shui ile tanıştı. En büyük ustalardan eğitim alan Koyuncu, 2003 senesinde merak ve tutkusunu profesyonel bir boyuta taşıdı.

Yazdığı yazılar, katıldığı TV programları ve düzenlediği eğitimler aracılığıyla Feng Shui’nin Türkiye’de tanınmasında önayak oldu. Klasik Feng Shui’yi, kendi tecrübeleriyle harmanladığı “Pusula İçinizde” kitabı, Türkçe yazılmış ilk özgün Feng Shui kitabıdır. 2008’de ilk kez basılan kitap,  2012’de içeriği zenginleştirilerek Kaknüs yayınları tarafından 2. kez basılmıştır.

2008 yılında Hong Kong’lu Feng Shui, Çin Astrolojisi ve I Ching ustası Raymond Lo ile çalışmaya başlayan  Koyuncu, dünyaca ünlü büyük üstadın Türkiye temsilcisidir.  Birlikte  her sene düzenledikleri eğitimlere tüm dünyadan ve Türkiye’den meraklılar ve Feng Shui profesyonelleri katılmaktadırlar.

Esra Koyuncu, düzenlediği eğitimlerin yanısıra vaktinin büyük bir kısmını şahıs ve kurumların Feng Shui danışmanlığını yaparak geçirmektedir. Yurt içi ve yurt dışında 700’den fazla projede yer almıştır.

Merkezi Singapur’da olan Uluslararası Feng Shui Derneği’nin üyesidir. Bu dernek tarafından kendisine 2015 yılında Feng Shui Master’ı ünvanı verilmiştir.

Eğitim Kayıt Ücreti: 2580 TL + KDV

Erken Kayıt Ücreti: 2200 TL + KDV

Erken Kayıt için Son Gün: 30 Haziran 2018

Eğitim ücretine, HerbaFarm’ın organik sertifikalı ürünleri ile hazırlanmış öğle yemeği, çay, kahve ve bitkisel çay ikramları dahildir.

Feng Shui Eğitimi 

Kayıt Formu

Feng Shui Eğitimi’ne katılmak için lütfen aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurunuz. Teşekkürler.

X